BezpiecznaCiaza112023

Boję się porodu

12 lata 10 miesiąc temu #139586 przez miskiewicz88

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139587 przez różyczka
Witaj Laurussia :)
Gratulacje!!!
Proponuję Ci dołączenie do grona mam sierpniowych, one sa bardzo sympatyczne i rozgadane i na pewno rozwieją wszystkie Twoje watpliwosci co do ciązy i porodu :)
Pozdrawiam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139591 przez taakamama
To ze sie boisz to calkiem normalne i chyba kazda sie boi wlasnie dlatego ze niewiemy tak do konca co nas czeka :)
Ja mam juz 2 porody za soba i nie mam zamiaru nikomu wmawiac ze nie bolalo, ze sie nie balam.
Balam sie strasznie, bol byl no coz chyba nie az tak wielki jak sie spodziewalam.
Wazne jest nastawienie- pozytywne myslenie ze bedzie dobrze ;)
O bolu szybko sie zapomina :)
Ja osobiscie wole bol porodowy niz bol zeba :blush:
po tym pierwszym przynajmniej czeka cie fajniejsza niespodzianka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139595 przez aska27
Laurussia nie martw się.. nie jesteś sama.. poród dla każdej z nas jest czymś nieznanym.. dla tych rodzących po raz pierwszy no i dla kobiet z kolejną ciążą :) ale wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli. :blink: A co do zdrówka naszych maleństw.. to najważniejsza sprawa, ból minie..najważniejsze, żeby nasze dzieci były zdrowe.. wszystkie z nas biją się z myślami "żeby wszystko było ok". Nie denerwuj się wiec i ciesz ciążą :) Wszystko będzie dobrze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139601 przez Laurussia899
miskiewicz88 napisał:

Tu jest podobny wątek:)
www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...owe/29497-obawy.html

Dzięki wielkie za ten wątek bardzo mi pomógł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139603 przez bombel779
Strach jest chyba nieodłącznym elementem,ciąży,porodu i macierzyństwa :)
Każda przyszła mama przez to przechodzi :)
Ja szczerze mówiąc panicznie bałam się porodu zanim zaszłam w ciążę,później jak już nosiłam swoje dzieciątko pod sercem,z miesiąca na miesiąc byłam co raz bardziej ciekawa rozwiązania :) a co za tym idzie strach uciekał w kąt :) a każdą chwilową niepewność pocieszałam myślą,że nie ja pierwsza,nie ostatnia ;) Tyle kobiet na całym świecie,codziennie rodzi dzieci,dają radę,więc czemu ja mam nie dać? ;)
I pamiętaj że,jaki by poród nie był,to czeka Cię po nim najwspanialsza pod słońcem nagroda!!! ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139605 przez Laurussia899
różyczka napisał:

Witaj Laurussia :)
Gratulacje!!!
Proponuję Ci dołączenie do grona mam sierpniowych, one sa bardzo sympatyczne i rozgadane i na pewno rozwieją wszystkie Twoje watpliwosci co do ciązy i porodu :)
Pozdrawiam :)

Bardzo dziękuję za gratulacje i również gratuluję, a na podany przez Ciebie wątek już się zapisałam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139610 przez Laurussia899
bombel779 napisał:

Strach jest chyba nieodłącznym elementem,ciąży,porodu i macierzyństwa :)
Każda przyszła mama przez to przechodzi :)
Ja szczerze mówiąc panicznie bałam się porodu zanim zaszłam w ciążę,później jak już nosiłam swoje dzieciątko pod sercem,z miesiąca na miesiąc byłam co raz bardziej ciekawa rozwiązania :) a co za tym idzie strach uciekał w kąt :) a każdą chwilową niepewność pocieszałam myślą,że nie ja pierwsza,nie ostatnia ;) Tyle kobiet na całym świecie,codziennie rodzi dzieci,dają radę,więc czemu ja mam nie dać? ;)
I pamiętaj że,jaki by poród nie był,to czeka Cię po nim najwspanialsza pod słońcem nagroda!!! ;)

Wiem tylko u mnie jest tak,że z jednej strony strasznie nie mogę się doczekać kiedy przywitam się z moim dzieciątkiem a z drugiej ogarnia mnie panika,że sobie nie poradzę z tym bólem to jest silniejsze czasami ode mnie:( Mam nadzieję że dam radę w koncu jak nie ja to kto? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139613 przez bombel779
No właśnie -jak nie Ty to kto ? :) hehe
a z bólem sobie poradzisz ;) z resztą nie będziesz miała innego wyjścia ;) :P
Grunt to pozytywne myślenie ;) Nie warto negatywnie się nakręcać,bo to pogarsza sprawę.
Jakiś czas temu czytałam gdzieś,że "negatywne nastawienie może opóźniać rozwój akcji porodowej" także głowa do góry ;) Jakoś to będzie ;) Może Ci się poszczęści i urodzisz szybko :) Niektóre mamuśki (podobno) rodziły ok 1h ;) :P A nóż trafi na Ciebie taki piękny i szybki poród ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139634 przez Laurussia899
bombel779 napisał:

No właśnie -jak nie Ty to kto ? :) hehe
a z bólem sobie poradzisz ;) z resztą nie będziesz miała innego wyjścia ;) :P
Grunt to pozytywne myślenie ;) Nie warto negatywnie się nakręcać,bo to pogarsza sprawę.
Jakiś czas temu czytałam gdzieś,że "negatywne nastawienie może opóźniać rozwój akcji porodowej" także głowa do góry ;) Jakoś to będzie ;) Może Ci się poszczęści i urodzisz szybko :) Niektóre mamuśki (podobno) rodziły ok 1h ;) :P A nóż trafi na Ciebie taki piękny i szybki poród ;)

Też znam takie przypadki szybkich porodów ostatnio nawet mojego meza ciocia opwiadała jak jej siostra szybko urodziła pierwsze dziecko,aż kazdy był w szoku za duzo sie nie meczyła kobieta- to dopiero trzeba miec szczescie a co najlepsze bóle ją chwyciły jak była na grzybach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139782 przez martela89
A ja rodziłam 14h i mogła bym urodzić jeszcze raz nawet dwa razy dłużej żeby mieć tylko moją kruszynkę przy sobie :)
Co do obaw czy będzie dobrze,czy mała będzie zdrowa i czy sobie poradzę...nie miałam takich.
Wiedziałam,że wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140168 przez zolzietta
Witam :lol: Ja mam termin na 1 lipca i już wszytsko naszykowane pod moją córeczkę.Wszyscy czekają z niecierpliwością,bo to już 38 tydzień.Na początku maja codziennie miałam dni podłamki,co do porodu,że nie dam rady.A teraz jest zupełnie inaczej już się nie mogę doczekać jak zobaczę moją Księżniczkę;zresztą mój Mężuś tak samo.Mam w nosie ból-tak się nastawiłam psychicznie,że myślę pozytywnie o porodzie.We wtorek wizyta u ginekologa o ile nie urodze do tego czasu.KObietki damy radę,bo to dzięki nam świat się nadal kręci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #141196 przez Pippin
zolzietta napisał:

Witam :lol: Ja mam termin na 1 lipca i już wszytsko naszykowane pod moją córeczkę.Wszyscy czekają z niecierpliwością,bo to już 38 tydzień.Na początku maja codziennie miałam dni podłamki,co do porodu,że nie dam rady.A teraz jest zupełnie inaczej już się nie mogę doczekać jak zobaczę moją Księżniczkę;zresztą mój Mężuś tak samo.Mam w nosie ból-tak się nastawiłam psychicznie,że myślę pozytywnie o porodzie.We wtorek wizyta u ginekologa o ile nie urodze do tego czasu.KObietki damy radę,bo to dzięki nam świat się nadal kręci :woohoo:


święte słowa świete :laugh: :laugh: :laugh:
ja jestem z sierpniówek stres jest ale i szczęście wielkie a jak oglądam zdjecia czerwcówek to juz w ogóle bym chciała zeby sierpien był :) i moją kruszynę móc przytulić :) chłopa z łóżka wywalić i zabrać sobie jego miniaturkę w zamian :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151828 przez justyna84
ja tez sie balam tak samo jak ty i tego samego co ty a poszlo mi zwinnie i gladko nawed sie nie zdazylam zastanowic czy mnie bolalo a maly byl juz na swiecie zdrowiudki jak ryc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151862 przez Gosia_Krupa
Ja się bałam drugiego porodu bardziej niż pierwszego :( Sybciej poszło,ale ból był o wiele gorszy :( Za to tym razem położyli mi córeczkę na brzuchu i już byłam wolna od wszystkiego :) Niesamowita chwila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl